O nás

Dodáváme kompozitní desky ACP známé také pod názvem BOND a hliníkové voštinové panely HEXALU, vhodné pro opláštění vstupních portálů, vestibulů, átrií, fasád průmyslových objektů a bytových domů, Sportovních hal, letišť, hotelů, center, protihlukových stěn, podlah, stropů, čistých prostor a mnoha dalších...

Dodavatel hliníkových voštinových panelů HEXALU a ACP kompozitů

Jsme společnost zabývající se výrobou hliníkových voštinových panelů HEXALU a prodejem kompozitních desek  ACP. Nabízíme sortiment vhodný pro rozsáhlý okruh zákazníků. Popularita nabízených produktů stoupá v mnoha odvětvích průmyslu a zahrnuje nespočet využití.

Kompozitní panel ACP

Námi nabízený sortiment se skládá ze dvou hlavních produktů. Prvním z uvedených je kompozitní panel ACP. Jedná se o typ sendvičové desky, která se skládá ze dvou hliníkových plechů a plastového, nebo minerálního jádra. Výhodou tohoto materiálu je především jeho dlouhá životnost. Dále vyniká odolností vůči vlivům počasí, nízkou hmotností, a také obsáhlým výběrem povrchových úprav v sytých barvách, metalickém provedení, broušeném nerezu, imitacích dřeva a dalších.

Kompozitní desky ACP zajišťují praktické a stylové řešení pro opláštění budov, odvětrané fasády, výplně balkónů, lodžií, mezibalkónových příček, dotvoření a dekorování vstupních a reprezentativních míst firem. Materiál je ideální pro sestavení přepážkového systému. Díky svým vlastnostem lze materiál použít v bezprašných prostorech na obklady stěn, sloupů, nebo jako podhledy.

Hliníkový voštinový panel HEXALU

Druhou variantu dodáváme přímo z naší výroby. Jedná se o hliníkový voštinový panel HEXALU, jehož jádro tvoří komponent pro technické celky, voština. Jedná se o hliníkové buňky ve tvaru hexagonů, ty jsou z vnějších stran pokryty hliníkovými plechy s povrchovou úpravou dle přání zákazníka.Výrobky spadají do třídy reakce na oheň A2.

Hliníkový panel HEXALU není jediná voštinová deska, kterou nabízíme. Dodáváme také různé modifikace tohoto materiálu, a to v podobě voštinových desek HEXAZINC, HPL a HEXACORE. Liší se povrchovou úpravou a materiálem z něhož jsou vyrobeny.

Variabilita produktu zvyšuje popularitu nejen ve stavebnictví

Zájem o voštinové panely HEXALU roste, a to nejen v průmyslu stavebním, ale také automobilovém, železničním, námořním, leteckém, či nábytkářském. S hliníkovým voštinovým panelem bychom se mohli setkat jak v podobě marine panelů, podpěr, výstuh, stropů, podlah a příček ve vlacích, nebo přívěsech, tak v podobě nábytku, nebo stavebnicových systémů. Různorodost tohoto materiálu nabízí nepřeberné množství praktického a stylového využití.

  • Starozuberská 1441
  • Zubří
  • 756 54
  • mapa

Kontaktní osoby

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce